ورزشکار گیلانی در بین ۱۰ بازیکن برتر فوتسال جهان قرار گرفت

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان روز پنجشنبه گفت: احمد اسماعیل پور فوتسالیست شایسته گیلانی در لیست ۱۰ نفره بهترین‌ بازیکنان فوتسال جهان قرار گرفت. سعید علیپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ورزشکار گیلانی که عضو تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان است در این فصل به عنوان قهرمانی […]

تاریخ انتشار : پنجشنبه, 13 آوریل , 2017

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان روز پنجشنبه گفت: احمد اسماعیل پور فوتسالیست شایسته گیلانی در لیست ۱۰ نفره بهترین‌ بازیکنان فوتسال جهان قرار گرفت.

سعید علیپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ورزشکار گیلانی که عضو تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان است در این فصل به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست یافت و در مسابقات فوتسال جام‌جهانی نیز خوش درخشید.

وی اظهار کرد: درخشش اسماعیل پور در مسابقات جام جهانی ، مسؤولان را وادار کرد تا وی را سومین بازیکن برتر این مسابقات اعلام کنند و هم اینک نیز ، نام این بازیکن گیلانی در بین ۱۰ بازیکن برتر جهان قرار گرفته است و یکی از نامزدهای دریافت بهترین‌ بازیکن جهان است.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد: البته این بازیکن کار دشواری در رقابت با نمایندگان برزیل، اسپانیا، آرژانتین، پرتغال و روسیه دارد اما قرار گرفتن نامش در بین این ۱۰ گزینه نیز خود یک موفقیت بزرگ برای فوتبال ایران ، گیلان و خود وی محسوب می‌شود.

علیپور ادامه داد: همچنین احمد اسماعیل‌پور بازیکن گیلانی تیم فوتسال گیتی‌پسند، یکی از ارکان مهم قهرمانی این تیم در مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور بود.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir