پشت پرده اختلاف کی روش و فدراسیون فوتبال مشخص شد

یکی از اعضای هیات رئیسه فدارسیون فوتبالفاش می کند یکی از دلایلی که کی روش می خواسته از ایران برود این بود که ما تنها به دنبال حضور در جام جهانی راضی هستیم اما کی روش می گوید باید انتظارات را از خود بالا ببریم و در اندیشه صعود به دور دوم جام جهانی باشیم. به […]

تاریخ انتشار : چهار شنبه, 29 مارس , 2017

یکی از اعضای هیات رئیسه فدارسیون فوتبالفاش می کند یکی از دلایلی که کی روش می خواسته از ایران برود این بود که ما تنها به دنبال حضور در جام جهانی راضی هستیم اما کی روش می گوید باید انتظارات را از خود بالا ببریم و در اندیشه صعود به دور دوم جام جهانی باشیم.

به گفته او کی روش در نشست خصوصی با اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال این طور صحبت کرده است:« حضور در جام جهانی افتخاری است که قبلا به آن دست پیدا کرده ایم و حال باید به یک گام جلوتر فکر کنیم. حضور در دور دوم جهانی و یا صعود از گروه. باید انتظارات را از خود بالا ببریم و به مردم نوید آینده بهتری را بدهیم. تا کی فقط حضور در جام جهانی؟ هر چند حضور در جام جهانی هم برای خود تدارک و نگاه ویژه ای می خواهد. باید کمی بزرگ تر فکر کنید. کمی قوی تر بیاندیشید و اهداف خود را بزرگ تر کنید. زمین تمرین خوب، پرواز چارتر، اردوهای تدارکاتی در خورشان و بازی های دوستانه همه و همه برای رسیدن هدف و بزرگ تر کردن تیم ایران است نه خواسته های شخصی من …» کی روش در این جلسه به شدت از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال انتقاد کرد و اگر به یاد داشته باشید در آن برهه از زمان بیانیه چند ماده ای منتشر کرد و در نهایت فعل و انفعالات به گونه ای پیش رفت که در ایران ماند و امروز در حال صعود به جام جهانی است. بله درست متوجه شده اید. این بار کی روش می خواهد با ایران به دور بعدی جام جهانی صعود کند. این بزرگ ترین اتفاق تاریخی فوتبال ایران خواهد بود.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir