گیلان نوین/توزیع بسته های حمایتی کوچیک کردن مردم است/وضعیت اقتصادی مردم بسیار اسفناک است

محمد افتخاری در گفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به تصمیم دولت برای توزیع بسته های حمایتی اظهار کرد: اگر قرار باشد مانند گذشته کاری را خوب شروع کنیم اما در میانه راه، رهایش کنیم، انجام نشود بهتر است. وی افزود : بسته های حمایتی نیز به نظر می رسد  باز هم سرنوشت کار های گذشته […]

تاریخ انتشار : چهار شنبه, 21 نوامبر , 2018

محمد افتخاری در گفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به تصمیم دولت برای توزیع بسته های حمایتی اظهار کرد: اگر قرار باشد مانند گذشته کاری را خوب شروع کنیم اما در میانه راه، رهایش کنیم، انجام نشود بهتر است.

وی افزود : بسته های حمایتی نیز به نظر می رسد  باز هم سرنوشت کار های گذشته را خواهد داشت

نماینده فومن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توزیع بسته های حمایتی کوچیک کردن مردم است گفت:قشر آسیب پذیر مگر در کمیته امداد و بهزیستی ها تحت حمایت نیستند؟! دولت از همان طریق و نهاد ها می توان به آنها کمک کرد.

افتخاری با اشاره به جلوه ی بد توزیع سبد کالا تصریح کرد:به من اطلاع دادند که در جایی سبد کالا توزیع می شود که در صف ،درگیری و اختلاف پیش آمد که این چهره بدی دارد و درست نیست

وی کنترل بازار را از سوی دولت با توجه به وضعیت اقتصادی موجود بسیار بسزایی دانست و افزود:دولت باید با محتکرین وکسانی که وضعیت بازار را متشنج میکنند برخورد جدی کند.

نماینده فومن گفت:نظارت دقیق دولت بر اقتصاد بسیاری از مشکلات را می تواند حل کند و ما نیازی به این بسته ها نداریم.

افتخاری از زمان دقیق توزیع بسته های حمایتی ابراز بی اطلاعی کرد و افزود: به ما اعلام کردند که به زودی این بسته ها در بین مردم توزیع میشود.

وی ادامه داد:درهنگام توزیع این بسته ها همانند گذشته یک سری افراد که نیاز مند هستند جا می مانند و یکسری افراد جدید ملحق می شوند

وی گفت:اگر دولت از نهاد های مربوطه مانند کمیته امداد و بهزیستی اقدام کند بهتر است و زودتر به نتیجه می رسد.

نماینده فومن با بیان اینکه وضعیت اقتصادی مردم بسیار اسفناک است،تاکید کرد: این وضع بسیار ناراحت کننده است که مردم در مقابل مغازه های مایحتاج با حسرت به قیمت ها نگاه می کنند و از کنارشان می گذرند.

برچسب‌ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir