تداوم صلح و دوستی میان دو کشور هدف ناوگروه آذربایجان از سفر به ایران است‌

فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه سفر ناوگروه آذربایجان به ایران در جواب سفر ناوگروه صلح و دوستی ایران به آذربایجان است، گفت: هدف از این سفرها تداوم صلح و دوستی و پایداری تعامل هر چه بیشتر میان دو کشور است. به گزارش گیلان نوین  دریادار دوم احمدرضا باقری صبح امروز در نشست […]

تاریخ انتشار : یکشنبه, 8 اکتبر , 2017

فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه سفر ناوگروه آذربایجان به ایران در جواب سفر ناوگروه صلح و دوستی ایران به آذربایجان است، گفت: هدف از این سفرها تداوم صلح و دوستی و پایداری تعامل هر چه بیشتر میان دو کشور است.

به گزارش گیلان نوین  دریادار دوم احمدرضا باقری صبح امروز در نشست خبری با اشاره به اینکه دریای خزر به‌عنوان دریای صلح و دوستی در جهان شناخته شده است، اظهار داشت: این امر بیانگر اقتدار، آرمش و امنیت حاکم بر آب‌های جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش از سفر ناوگروه نیروی دریایی آذربایجان به بندرانزلی خبر داد و خاطرنشان کرد: همانند نیروی دریایی ارتش ایران پیام ناوگروه آذربایجان نیز در این سفر، صلح و دوستی است.

دریادار باقری با تاکید بر اینکه در مدت زمان اقامت این ناوگروه برنامه‌های گسترده‌ای چون بازدید از شهر بندرانزلی و مرکز استان شهر رشت تدارک دیده شده است، افزود: دیدار با مسئولان لشکری و کشوری از دیگر برنامه‌های این سفر برای ناوگروه آذربایجان در استان گیلان است.

فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه این سفر در پاسخ سفر ناوگروه صلح و دوستی ایران به آذربایجان است، تاکید کرد: هدف از این سفرها تداوم صلح و دوستی و پایداری تعامل هرچه بیشتر میان دو کشور است.

وی با تاکید بر اینکه ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش ایران در طول سال ناوگروه‌های متعددی را با پیام صلح و دوستی به کشورهای حاشیه دریای خزر اعزام می‌کند، گفت: پیام ماموریت نیروی دریایی ارتش ایران در حوزه دریای خزر برای کشورهای منطقه پیام صلح و دوستی است.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir