گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان هفته آینده به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می‌شود/ مسئولان، همه تخلفات را تائید کردند

گیلان نوین :رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، جزئیات آخرین جلسه این هیئت، ناظر بر جمع بندی گزارش تحقیق و تفحص را تشریح کرد.  جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت با اشاره به جمع بندی گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: در آخرین جلسه هیئت تحقیق و تفحص که روز […]

تاریخ انتشار : چهار شنبه, 4 اکتبر , 2017

گیلان نوین :رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، جزئیات آخرین جلسه این هیئت، ناظر بر جمع بندی گزارش تحقیق و تفحص را تشریح کرد.

 جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت با اشاره به جمع بندی گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: در آخرین جلسه هیئت تحقیق و تفحص که روز گذشته برگزار شد، مجددا گزارش‌های تدوین شده مربوط به بانک سرمایه ، شرکت پترو فرهنگ و دریافت‌ها و پاداش‌های میلیونی، قرائت شد.


وی افزود:مسئولان حاضر در این جلسه تقریبا همه تخلفات را تائید کردند و کسی نبود که تصریح کند تخلفات برشمرده شده صورت نگرفته است.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان خاطرنشان کرد: با این وجود این هئیت، صبح روز دوشنبه هفته آینده مجددا جلسه‌ای خواهد داشت و تقریبا جمع بندی نهایی این گزارش به اتمام خواهد رسید و پس از آن به صحن مجلس ارائه خواهد شد.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir