باجناق خوش‌شانس در راه استانداری بوشهر؟!

سلطانی‌فر استاندار گیلان و باجناق فرماندار انزلی، سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، باجناق مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، باجناق سرپرست معاونت توسعه منابع انسانى و پشتیبانى وزارت ورزش و جوانان. به گزارش گیلان نوین  به نقل از شمال ما، این روزها اخباری […]

تاریخ انتشار : سه شنبه, 3 اکتبر , 2017

سلطانی‌فر استاندار گیلان و باجناق فرماندار انزلی، سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، باجناق مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، باجناق سرپرست معاونت توسعه منابع انسانى و پشتیبانى وزارت ورزش و جوانان.

به گزارش گیلان نوین  به نقل از شمال ما، این روزها اخباری به گوش می‌رسد که حکایت از انتصاب «سیدعلی آقازاده» به سمت استانداری بوشهر دارد. آقازاده کسی نیست جز باجناق خوش‌شانس مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان دولت دوازدهم.

سلطانی‌فر در دوره‌ای که استاندار گیلان بود برای باجناقش حکم فرمانداری بندرانزلی را گرفت و در سال ۹۲ زمانی که رئیس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری بود باجناقش را به سمت مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی منصوب کرد و سپس وقتی وزیر ورزش و جوانان شد حکم سرپرست معاونت توسعه منابع انسانى و پشتیبانى وزارت ورزش و جوانان را برای باجناق خود امضاء کرد.

حال سلطانی‌فر آستین‌هایش را بالا زده تا هر طوری شده باجناق خوش‌شانس خود «سیدعلی آقازاده» را به استان بوشهر بفرستد تا مدیریت ارشد یکی از مهمترین استان‌های جنوب کشور را تجربه کند.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir