متأسفانه گردشگری در گیلان نفسی ندارد و از رمق افتاده است

رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی با تاکید بر الزام پیوست گردشگری همه پروژه‌های کشور گفت: بارونق گردشگری در گیلان می‌توان استان را به شکوفایی محض رساند. به گزارش گیلان نوین ، جبار کوچکی نژاد با انتقاد از توقف پروژه‌های عمرانی در گیلان اظهار کرد: تاکنون پروژه‌های جاندار عمرانی و اقتصادی در گیلان نداشته‌ایم. وی […]

تاریخ انتشار : سه شنبه, 3 اکتبر , 2017

رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی با تاکید بر الزام پیوست گردشگری همه پروژه‌های کشور گفت: بارونق گردشگری در گیلان می‌توان استان را به شکوفایی محض رساند.

به گزارش گیلان نوین ، جبار کوچکی نژاد با انتقاد از توقف پروژه‌های عمرانی در گیلان اظهار کرد: تاکنون پروژه‌های جاندار عمرانی و اقتصادی در گیلان نداشته‌ایم.

وی به‌ضرورت پرداختن دولت به حوزه گردشگری در وضعیت توقف پروژه‌های عمرانی تاکید کرد و افزود: گیلان در حوزه گردشگری می‌تواند به‌عنوان یک‌قطب گردشگری در کشور عرض‌اندام کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید به اینکه رونق گردشگری در گیلان می‌توان استان را به شکوفایی محض برساند، گفت: با ورود یک‌میلیون گردشگر به گیلان می‌توان یک میلیارد دلار سرمایه وارد استان کرد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به رد آمارهای ارائه‌شده در حوزه گردشگری خاطرنشان کرد: تراز گردشگری در کشور منفی است و آمارهایی که در حوزه گردشگری ارائه می‌شود تقریباً ساختگی هستند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت افزود: گیلان باید در حوزه گردشگری رونق پیدا کند گرچه باید در حوزه صنعت نیز در گیلان کارهایی صورت بگیرد.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه در شرایط فعلی رکودی پرداختن به صنعت کاملاً دست‌وپا گیر است، بیان داشت: باید در حوزه گردشگری اقتصاد گیلان را مستحکم کرد.

رئیس فراکسیون گردشگری مجلس افزود: پرداختن به گردشگری سفره مردم را رنگین و قطعاً اشتغال و اقتصاد کشور رونق بیشتری پیدا می‌کند.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان ضعف بزرگ گیلان در حوزه گردشگری باوجود داشتن ظرفیت عظیم در این حوزه، تصریح کرد: متأسفانه گردشگری در گیلان و حتی در کشور نفسی ندارد و از رمق افتاده است.

وی با اذعان به اینکه باید در همه‌ی برنامه‌های دولت گردشگری به‌صورت شفاف دیده شود، گفت: در برنامه ششم توسعه تاکید شده که دولت باید سریعاً برنامه‌های گردشگری را آماده کند و هر طرحی را که در کشور اجرا می‌شود الزاماً باید پیوست گردشگری داشته باشد.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir