رئیس شورای اسلامی شهر رشت: آتش‌نشانان نمونه واقعی خدمت صادقانه و بی‌ادعا هستند

رئیس شورای شهر رشت گفت: شغل پرخطر آتش‌نشانی نمایانگر خدمت بی‌ادعایی مردانی است که همواره در تمامی حوادث نامشان شنیده می‌شود. به گزارش گیلان نوین  سید امیر حسین علوی عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک به مناسب هفتم مهر ماه روز آتش‌نشانی و ایمنی اظهار داشت: آتش نشانی از مشاغل سخت و زیان آور […]

تاریخ انتشار : جمعه, ۷ مهر , ۱۳۹۶

رئیس شورای شهر رشت گفت: شغل پرخطر آتش‌نشانی نمایانگر خدمت بی‌ادعایی مردانی است که همواره در تمامی حوادث نامشان شنیده می‌شود.

به گزارش گیلان نوین  سید امیر حسین علوی عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک به مناسب هفتم مهر ماه روز آتش‌نشانی و ایمنی اظهار داشت: آتش نشانی از مشاغل سخت و زیان آور است و ۱۲۵ شماره ای آشنا برای حادثه دیدگان می باشد.

وی با اشاره به علت نامگذاری هفتم مهر بنام روز آتش‌نشانی و ایمنی افزود: در هفتم مهرماه سال ۵۹ زمانی که دشمن بعثی پالایشگاه آبادان را مورد حمله هوایی قرار داد آتش نشانان شهرهای اطراف به منظور مهار آتش به سمت پالایشگاه رفتند و در حین عملیات خاموش کردن آتش ، مجددا هواپیماهای دشمن اقدام به بمباران پالایشگاه کردند که منجر به شهادت تعداد زیادی از آتش نشانان شد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اذعان به اینکه باید امکانات پیشرفته در اختیار آتش نشانان قرار بگیرد گفت: متاسفانه در مقایسه با دیگر کشورهای پیشرفته به امکانات و شرایط اقتصادی مناسب برای آتش نشانان کمتر توجه شده است .

علوی ادامه داد: شورای پنجم رشت نسبت به آتشنشانان نگاه حمایتی دارد ودراین راستا در تلاشیم تا با خرید امکانات مورد نیاز سازمان آتشنشانی یاریگر تلاشگران این عرصه باشیم.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir