مدیر آینده روابط عمومی استانداری گیلان چه کسی خواهد بود؟!

با انتصاب یوسف گلشن به سمت مشاور و مدیرکل حوزه استانداری البرز، اسامی فراوانی در خصوص گزینه های احتمالی جایگزینی گلشن در این سمت مطرح شده است. به گزارش گیلان نوین ، با انتصاب یوسف گلشن به سمت مشاور و مدیرکل حوزه استانداری البرز، اسامی فراوانی در خصوص گزینه های احتمالی جایگزینی گلشن در این […]

تاریخ انتشار : جمعه, 29 سپتامبر , 2017

با انتصاب یوسف گلشن به سمت مشاور و مدیرکل حوزه استانداری البرز، اسامی فراوانی در خصوص گزینه های احتمالی جایگزینی گلشن در این سمت مطرح شده است.

به گزارش گیلان نوین ، با انتصاب یوسف گلشن به سمت مشاور و مدیرکل حوزه استانداری البرز، اسامی فراوانی در خصوص گزینه های احتمالی جایگزینی گلشن در این سمت مطرح شده است.

۱٫ محمد احمدی ادیب، از کارکنان جوان روابط عمومی استانداری گیلان است كه با درسانه ها در ارتباط و تعامل خوبی بوده است. ادیب در برنامه های استانداری گیلان برای میزبانی از شخصیت های ملی و دولتی همواره نقش بسزایی را ایفا می نموده. وی با توجه به جوان بودن شاید مورد توجه سالاری، جوانترین استاندار کشور نیز قرار گیرد که تاکید ویژه ای بر استفاده از جوانان و بانوان در عرصه خدمت دارد. گفتنیست با توجه در صورت استفاده از نیروهای بدنه استانداری براي پست روابط عمومي، اديب از بالاترين شانس برخوردار است.

۲٫فاطمه قدیمی حرفه، مدیرروابط عمومی بین الملل شهرداری رشت، که در مدت دو ساله حضور در روابط عمومی شهرداری رشت عملكرد بسيار خوبی را از خود در این حوزه به جای گذاشته است. خبرنگار سابق ایسنا و مدرس خبرنگاري یکی از گزینه های تصدی بر روابط عمومی استانداری گیلان است و به نظر می رسد با توجه به تاکید مصطفی سالاری بر استفاده از بانوان در جایگاه های مدیریتی وی از شانس بالايي در این خصوص برخوردار باشد.

۳٫از امین افقی، مدیر روابط عمومی بین الملل سازمان تجاری صنعتی منطقه آزاد انزلی هم مي توان به عنوان یکی از گزینه های تصدی بر روابط عمومی استانداری گیلان نامبرد. افقی از خبرنگاران قدیمی و با سابقه استان می باشد و انصافا در مدت زمان حضورش در روابط عمومي منطقه آزاد انزلي روابط بسيار حسنه اي با خبرنگاران و اصحاب رسانه داشته است.
مرد هميشه خندان منطقه آزاد، از مدرسين رشته روابط عمومي بوده و پربيراه نيست اگر بگوييم نقش مهمي در عدم درگيري منطقه آزاد با حواشي داشته است.

۴٫ قاسم مصفا، مدیرروابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان که ارتباط بسیار خوبي با اصحاب رسانه دارد، هم یکی از گزینه های تصدی بر روابط عمومی استانداری گیلان است.

۵٫ اسماعیل ایوبی، وی که مسئول روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید استان گیلان نیز می باشد از گزینه های تصدی بر استانداری گیلان است. نام وی در زمان تصدی نجفی بر استانداری گیلان نیز برای مسئولیت روابط عمومی مطرح شده بود و گفته مي شود مورد حمايت يكي از نمايندگان هم مي باشد.

۶٫ صاحب مقصودی، صاحب سبك هاي نو رسانه اي و از معدود روزنامه نگاران و خبرنگاران قدیمی، باسابقه و جريان ساز استان است که توانسته در حوزه رسانه همواره اثرگذاري خود را حفظ كند. مديرمسوول و صاحب امتياز خط اول هم از شانس بالايي براي تصدي بر روابط عمومي استانداري گيلان برخوردار است.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir