مديركل پاچه خوار به دنبال استاندار جديد گيلان!

آقاي مدير، در حالي در مراسم عزاداري در كنار استاندار ايستاده بود كه در چندين مراسم عزاداري كه توسط كاركنان اداره متبوع وي و در محل نمازخانه اداره برگزار شده بود حاضر نبوده است! به گزارش گیلان نوین ، صبح امروز بود كه استاندار جديد گيلان در مراسم عزاداري كه به همت ورزشكاران گيلاني برگزار گرديد، […]

تاریخ انتشار : جمعه, 29 سپتامبر , 2017

آقاي مدير، در حالي در مراسم عزاداري در كنار استاندار ايستاده بود كه در چندين مراسم عزاداري كه توسط كاركنان اداره متبوع وي و در محل نمازخانه اداره برگزار شده بود حاضر نبوده است!

به گزارش گیلان نوین ، صبح امروز بود كه استاندار جديد گيلان در مراسم عزاداري كه به همت ورزشكاران گيلاني برگزار گرديد، حاضر شد و به عزاداري پرداخت.

تصاوير منتشر شده از اين عزاداري پرشور كه با حضور چهره هاي برتر ورزشي گيلان برگزار شد، نه تنها بيانگر ارادت ورزشكاران با اخلاق گيلاني به سرور و سالار شهيدان بود بلكه نشانگر منش و اخلاق پهلواني ورزشكاران گيلاني و عشق آنان به اباعبدلله بود.

در اين ميان اما نكته جالب حضور يكي از مديران كل بود كه گويا تمام تلاش خود را براي ايستادن در كنار استاندار جديد به كار بسته بود!

اين مدير پاچه خوار كه مدت هاست دندان را براي فرمانداري لنگرود تيز كرده است، در دولت دكتر روحاني براي كسب پست و حفظ ميز مديريتي از خود چنان چهره اي اعتدالي به نمايش گذاشته است كه كمتر كسي باور مي كند در دولت احمدي نژاد براي دريافت پست مديركلي و زيرآب زني مديركل وقت بارها با استفاده از قدرت يك نماينده شرق گيلاني به نزد مسوول دفتر احمدي نژاد رفته و با ارايه رزومه خود التماس دريافت پست مديريتي داشته است!

آقاي مدير، در حالي در مراسم عزاداري در كنار استاندار ايستاده بود كه در چندين مراسم عزاداري كه توسط كاركنان اداره متبوع وي و در محل نمازخانه اداره برگزار شده بود حاضر نبوده است!

گويا عزاداري كاركنان اداره تحت امر آقاي مدير به علت نبود استاندار محترم خلوص لازم را براي حضور  ايشان نداشته است!

اميد است استاندار محترم فريب چاپلوسي هاي مديران ماله كش كه در هر دولتي به رنگ همان دولت در مي آيند را نخورد و مانع از ادامه حضور افرادي بر مناصب مديريتي شود كه تصور مي كنند با حضور در ميتينگ هاي سياسي مي توانند بقاي مديريتي خود را تا پايان دولت تضمين كنند.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir