باید سیاسی‌کاری‌ها از آموزش‌وپرورش زدوده شود/ تقویت مباحث تربیتی و ورزشی در آموزش‌وپرورش ضرورت دارد

به گزارش گیلان نوین ،جبار کوچکی نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت بزرگ‌ترین انتظار از وزیر آموزش‌وپرورش دولت دوازدهم را بیرون آوردن وزارتخانه از حاشیه‌های برشمرد و اظهار کرد: وزیر آموزش‌وپرورش باید وزارتخانه مذکور را از سیاسی‌بازی‌ها و باندبازی‌ها بیرون بیاورد. وی با بیان اینکه باید سیاسی‌کاری‌ها از آموزش‌وپرورش زدوده شود، افزود: […]

تاریخ انتشار : پنجشنبه, 17 آگوست , 2017

به گزارش گیلان نوین ،جبار کوچکی نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت بزرگ‌ترین انتظار از وزیر آموزش‌وپرورش دولت دوازدهم را بیرون آوردن وزارتخانه از حاشیه‌های برشمرد و اظهار کرد: وزیر آموزش‌وپرورش باید وزارتخانه مذکور را از سیاسی‌بازی‌ها و باندبازی‌ها بیرون بیاورد.

وی با بیان اینکه باید سیاسی‌کاری‌ها از آموزش‌وپرورش زدوده شود، افزود: وزیر آموزش‌وپرورش باید به کارآمدی مدیران و معاونان وزارتخانه توجه کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر توجه وزیر آینده آموزش‌وپرورش به معلمین گفت: وزیر آموزش‌وپرورش باید به معیشت معلمان و فرهنگیان کشور توجه کافی داشته باشد و به نارضایتی‌ها پایان دهد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه محوری وزیر برای دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: وزیر آموزش‌وپرورش باید به محتویات کتب درسی دانش آموزان دقت نظر داشته باشد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به فراهم آوردن ملزومات مورد نیاز مدارس توسط وزارتخانه بیان کرد: وزارت آموزش‌وپرورش باید به مباحث ورزشی و پرورشی در مدارس توجه کافی داشته باشد.

کوچکی نژاد با اذعان به اینکه آموزش بدون پرورش در مدارس فایده‌ای ندارد، گفت: مسئله پرورش در مدارس به کل نادیده گرفته‌ شده و باید در برنامه‌های وزیر پرداختن به مباحث تربیتی و فرهنگی پررنگ‌تر شود.

وی همچنین به توجه وزیر آموزش‌وپرورش در خصوص مدارس شبانه‌روزی تأکید کرد و گفت: مدارس شبانه‌روزی و استثنایی با ضعف‌های بزرگی دست‌وپنجه نرم می‌کنند که نیازمندیم وزیر برنامه‌های جامع ای برای آن‌ها داشته باشد.

 


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir