واکنش مدیر شهرداری رشت به عزل شبهه برانگیزش + تصویر

علیرضا اعلایی امروز از هر دو سمت مهم و کلیدی اش در شهرداری رشت برکنار شد. مدیریت املاک و دارایی های شهرداری رشت و ریاست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری رشت. همزمانی عزل وی از دو سمت این شائبه را به وجود می آورد که علت اصلی برکناری اعلایی فراتر از تغییرات مرسوم مدیریتی […]

تاریخ انتشار : یکشنبه, 6 آگوست , 2017

علیرضا اعلایی امروز از هر دو سمت مهم و کلیدی اش در شهرداری رشت برکنار شد. مدیریت املاک و دارایی های شهرداری رشت و ریاست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری رشت.

همزمانی عزل وی از دو سمت این شائبه را به وجود می آورد که علت اصلی برکناری اعلایی فراتر از تغییرات مرسوم مدیریتی بوده است. شائبه ای که اظهارات اعلایی در اینستاگرامش آن را تقویت می کند. مقاومت در برابر هجمه ها و فشارها، مقاومت برای حفظ بیت المال.

مدیریت املاک و دارایی های شهرداری رشت از جمله پست های کلیدی است که مسئولیت مستقیم در خرید املاک توسط شهرداری ایفا می کند. موضوعی که در سال های اخیر به علت حرف و حدیث ها در خصوص خرید برخی املاک بیش از ارزش واقعی آن حواشی فراوانی را برانگیخته است. پیش تر هم اسنادی در خزرمنتشر شده بود که حکایت از دلالی برادر یکی از اعضای شورای چهارم رشت در تهاتر میلیاردی در شهرداری از طریق فروش یک زمین به چند برابر ارزش واقعی آن به شهرداری داشت.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir