مختصری در باب پورشه ماکان! + عکس

ماکان کراس اوری پنج‌نفره، با ارتفاع تقریباً زیاد و صندوق‌عقب جادار است. در بین کراس‌اور کامپکت‌های مجلل (لاکچری) ماکان سریع‌ترین خودروی موجود بوده و می­‌توان گفت که باارزش‌ترین آن‌ها نیز است. ماکان S و ماکان توربو به ترتیب مجهز به موتورهایی با توان ۳۴۰ و ۴۰۰ اسب بخار بوده و نه‌تنها به لحاظ شتاب‌گیری در […]

تاریخ انتشار : جمعه, 16 ژوئن , 2017
ماکان کراس اوری پنج‌نفره، با ارتفاع تقریباً زیاد و صندوق‌عقب جادار است.
مختصری در باب پورشه ماکان! + عکس

در بین کراس‌اور کامپکت‌های مجلل (لاکچری) ماکان سریع‌ترین خودروی موجود بوده و می­‌توان گفت که باارزش‌ترین آن‌ها نیز است. ماکان S و ماکان توربو به ترتیب مجهز به موتورهایی با توان ۳۴۰ و ۴۰۰ اسب بخار بوده و نه‌تنها به لحاظ شتاب‌گیری در رده بسیار بالایی قرار دارند بلکه از این منظر در رده سدان‌های اسپرت با عملکرد بسیار بالا نیز قرار می‌گیرند.

مختصری در باب پورشه ماکان! + عکس

همچنین ماکان دارای مشخصات پایداری بسیار خوبی بوده و همین امر خنده رضایت را بر لب‌های شما خواهند نشاند زمانی که در پیچ‌ها چون باد می‌رانید. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که ماکان چابکی و پایداری سدان‌های پورشه را ندارد ولیکن عملکرد بهتری نسبت به سایر رقبای خود در بازار و حتی برادر بزرگ‌تر خود یعنی کاین دارد. همچنین ماکان کیفیت سواری بسیار خوبی دارد و باوجود عملکرد متمرکز خود موجب ناراحتی سرنشینان نمی‌گردد.

قیمت پورشه ماکان در بازار را مشاهده می‌کنید:

مختصری در باب پورشه ماکان! + عکس
منبع:جام جم

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir