پیام تسلیت نماینده مردم رشت در پی ارتحال اکبر هاشمی رفسنجانی

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی  با صدور پیامی درگذشت ارتحال حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند. در این پیام آمده است: بسمِ اللّه الرَحمنِ اَلرَحیم انّا لِلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن تجربه مرگ تنها رازیست که رمز آن فقط نزد هر انسانیست که او را لمس کرده و […]

IMG_4574
تاریخ انتشار : دوشنبه, ۲۰ دی , ۱۳۹۵

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی  با صدور پیامی درگذشت ارتحال حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.

در این پیام آمده است:

بسمِ اللّه الرَحمنِ اَلرَحیم
انّا لِلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن
تجربه مرگ تنها رازیست که رمز آن فقط نزد هر انسانیست که او را لمس کرده و میچشد(کُلُّ نَفسٍ ذائقِه اَلمَوت) مهم آنست که چگونه در پیشگاه آن حاکم مطلق حاضر شویم؟
بار دیگر مرگ یکی دیگر از همرزمان و یادگاران دیرین انقلاب و یاوران صدیق امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را از ما ستاند و غمی دیگر بر دلهایمان نشاند. او کسی بود که بارها و بارها دشمنان این انقلاب سعی نمودند تا او را در مقابل انقلاب نمایند . اما او کسی نبود که قافیه سیاست را به حریف باخته و در زمین دشمن بازی کند. او هرگز مراد خود ، ولی فقیه زمان و رفیق دیرینش را به لذت چند روز دنیا نفروخت و خاری شد در گلوی دشمنان انقلاب و اسلام. اینجانب به نوبه خود ضایعه ارتحال این بزرگ مرد سیاست و ایستادگی، جناب حجت الاسلام والمسلمین هاشمی_رفسنجانی را به پیشگاه مقام معظم رهبری ، ملت شریف گیلان و ایران و خانواده معزز و معزّای ایشان تسلیت عرض نموده و برایشان غفران و رضوان الهی را خواهانم .

غَفَراَللّه لَنا وَ لَهُ
جبار کوچکی نژاد
نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir