نماینده مردم رشت در مجلس:
وزیر کشاورزی در گیلان عملکرد قابل قبولی ندارد/ برنج تحت الشعاع واردات قرار می گیرد

جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران»، در مورد وضعیت کشاورزی استان، اظهار کرد: دولت در حوزه وضعیت کشاورزی خیلی موفق نبوده است و مشکلات موجود گواهی بر این موضوع است. وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: حجم بالای واردات محصولاتی که مشابه آن در داخل کشور با کیفیت بالاتر تولید […]

۰۳-۸-۷۶۵x510
تاریخ انتشار : جمعه, ۵ خرداد , ۱۳۹۶

جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران»، در مورد وضعیت کشاورزی استان، اظهار کرد: دولت در حوزه وضعیت کشاورزی خیلی موفق نبوده است و مشکلات موجود گواهی بر این موضوع است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: حجم بالای واردات محصولاتی که مشابه آن در داخل کشور با کیفیت بالاتر تولید می شود ضربات جبران ناپذیری به تولید ملی وارد کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید براینکه دولت عملکرد ضعیفی در برخورد با قاچاق دارد، اضافه کرد: حجم بالای واردات و قاچاق کالا تولید ملی را فلج کرد و در استان گیلان هم برنج تحت الشعاع واردات قرار گرفته بود.

کوچکی نژاد با اشاره به عملکرد وزیر کشاورزی، تصریح کرد: وزیر کشاورزی در استان گیلان عملکرد خوبی نداشت و کارنامه وزیر در گیلان قابل قبول نیست.

کوچکی نژاد در خاتمه اظهار کرد: کشاورزی از جمله حوزه های مهم در جریان سازی سیاست ارزشمند اقتصاد مقاومتی است و باید حمایت شود.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir