معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان خبر داد
مرگ یک نوجوان به دلیل مصرف مشروبات الکلی در رشت

محمدرضا خیرخواه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به گزارش مسؤولان یک بیمارستان مبنی بر انتقال سه نفر جوان با حال بد به واحد اورژانس اظهار کرد: ماموران انتظامی به منظور بررسی موضوع در محل حاضر شدند. وی به حالت کما رفتن سه نفر جوان مذکور پس از دیالیز اشاره کرد […]

۱۳۹۵۱۰۰۲۰۰۰۴۴۷_Test_PhotoH
تاریخ انتشار : دوشنبه, ۲۰ دی , ۱۳۹۵

محمدرضا خیرخواه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به گزارش مسؤولان یک بیمارستان مبنی بر انتقال سه نفر جوان با حال بد به واحد اورژانس اظهار کرد: ماموران انتظامی به منظور بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی به حالت کما رفتن سه نفر جوان مذکور پس از دیالیز اشاره کرد و افزود: جوانان مذکور پس از مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت شدند و به پزشک مراجعه کردند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه یک نوجوان ۱۷ ساله با توجه به تلاش پزشکان جان خود را از دست داده است، تصریح کرد: دو نفر جوان دیگر از سطح هوشیاری پایینی برخوردارند و تحت مراقبت‌های ویژه هستند.

خیرخواه از دستگیری فروشنده مشروبات الکلی دست‌ساز سابقه‌دار توسط ماموران انتظامی خبر داد و بیان کرد: هفت نفر مشروبات الکلی مذکور را مصرف کردند و به غیر از یک نفر که جان خود را از دست داده است، افراد دیگر از حال عمومی مساعدی برخوردار نیستند.

وی با هشدار به خانواده‌ها مبنی بر نظارت بیشتر بر رفتار فرزندان خود، خاطرنشان کرد: نوجوانی مرحله گذر از آسیب‌های اجتماعی است و خانواده‌ها باید بر عملکرد فرزندان خود نظارت بیشتری داشته باسند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان رابطه سالم، سازنده و همراه با محبت در کنترل مناسب‌تر بر رفتار فرزندان را موثر دانست و گفت: خانواده‌ها نسبت به رفتار مشکوک فرزندان خود بی‌تفاوت نباشند.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir