لیست استخدامی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان / چه کسانی با روابط فامیلی استخدام شده اند؟

کانال رسمی پایگاه اطلاع رسانی صریح خبر لیستی از استخدامی های سال ۹۵ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان منتشر کرده که در آن برخی روابط فامیلی در استخدام ها با مسئولان وقت این اداره کل مشخص شده است. پیش از این محمود شکری نماینده مردم  تالش، رضوانشهر و ماسال مدعی شده […]

پارتی-بازی-در-استخدام-۱۵۰x120
تاریخ انتشار : جمعه, ۱۷ دی , ۱۳۹۵

کانال رسمی پایگاه اطلاع رسانی صریح خبر لیستی از استخدامی های سال ۹۵ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان منتشر کرده که در آن برخی روابط فامیلی در استخدام ها با مسئولان وقت این اداره کل مشخص شده است.

پیش از این محمود شکری نماینده مردم  تالش، رضوانشهر و ماسال مدعی شده بود سازمان برنامه و بودجه گیلان لیستی از بستگان و دوستان خود را جهت استخدام به ارگانها ارایه کرده است.

شکری همچنین ۲۶ آذر ماه سال جاری در سخنان پیش از خطبه های نماز تالش گفته بود: «برخی که تمام اقوام، خواهرزاده و برادرزاده های خود را استخدام کرده اند باید از سخنانم نگران باشند»

این پایگاه خبری بدون اینکه صحت اسامی استخدامی زیر را مورد تأیید و یا تکذیب قرار دهد امیدوار است مسئولان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر چه سریع تر درباره صحت و سقم این لیست انتشار یافته در فضای شبکه های اجتماعی پاسخگو باشند:

انتهای پیام/


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir