دولت باید به فکر تکمیل زیرساخت ریلی گیلان باشد/ نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی رشت ضرورتی زیر ساختی است

جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرگزاری بین المللیکاسپین از رشت با اشاره به ضعف های ییستم حمل و نقل در رشت، اظهار کرد: حمل و نقل عمومی در شهرستان رشت از ضعف ها و کمبودهای زیادی برخوردار است. وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: تعداد ناوگان اتوبوس در شهر رشت که از ساختار گردشگری […]

کوچکی-نژاد۱-۲۵۰x172
تاریخ انتشار : دوشنبه, ۲۰ دی , ۱۳۹۵

جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرگزاری بین المللیکاسپین از رشت با اشاره به ضعف های ییستم حمل و نقل در رشت، اظهار کرد: حمل و نقل عمومی در شهرستان رشت از ضعف ها و کمبودهای زیادی برخوردار است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: تعداد ناوگان اتوبوس در شهر رشت که از ساختار گردشگری برخوردار است باید به سرعت تجهیز شود زیرا در آستانه ایام رونق  گردشگری هستیم.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید براینکه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی رشت یک نیاز زیر ساختی ضروری است، اضافه کرد: افزایش اتوبوس های جدید باید به بدنه ناوگان حمل و نقل عمومی رشت اضافه شود.

کوچکی نژاد با اشاره به این موضوع که  ۲۰۰دستگاه اتوبوس تا ایام عید نوروز باید به ناوگان حمل و نقل عمومی رشت اضافه شود، تصریح کرد: تأمین اعتبار آن باید به سرعت انجام شود.

وی در خاتمه تصریح کرد: دولت باید به سرعت زیر ساخت ریلی در استان گیلان را به بهره برداری برساند تا از کنار آن گردشگری، اقتصاد، تجارت و بازرگانی رونق پیدا کند.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir