پیام جدید شهردار سابق رشت:
روح شهرها نیاز به توانمندسازی کیفی برای شهروند کیفی دارد

به گزارش گیلان نوین ،  متن این پیام به این شرح است: همراهان توسعه سلام امروز ساعت دقیقا ٨ عصر همراه با دختر عزیزم که به خاطر مشغله کاری در این یکسال و اندی که به دنیا آمده کمتر فرصت در کنارش بودن را داشته‌ام در حال تماشای کارتونی جدید و البته غیر ایرانی مربوط به […]

۴۷۸۳۴
تاریخ انتشار : شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۳۹۶

به گزارش گیلان نوین ،  متن این پیام به این شرح است:

همراهان توسعه سلام

امروز ساعت دقیقا ٨ عصر همراه با دختر عزیزم که به خاطر مشغله کاری در این یکسال و اندی که به دنیا آمده کمتر فرصت در کنارش بودن را داشته‌ام در حال تماشای کارتونی جدید و البته غیر ایرانی مربوط به سال اخیر میلادی بودم. محتوای آن متکی بر تحکیم خانواده به ویژه اصل پرورش کودک با بر شمردن کودکانه صفات مادر است.

اینکه چقدر توانستیم برای ارتقا خلاقیت، کیفی و مدرن فکر کردن و رها زندگی کردن در مقیاس جهانی (نه فقط دور و بر خودمان) در هر محیطی سهم پرورش را بومی کنیم، سوال مهمی است.

روح شهرها نیاز به شناسایی کودکان، نوجوانان و جوانان، استعدادیابی، توانمندسازی کیفی برای شهرنشین «نه»، بلکه شهروندی کیفی دارد.

مسیر عقلانیت با ایجاد و توزیع مناسب فضاهای عمومی شهری و برنامه‌ریزی‌های عقلانی و اصلاحات فرهنگی مرتبط و شهروندان آزاده، سرمایه اجتماعی حداکثری را برای نسل بعد به همراه می آورد تا:

١. خودمان باشیم

٢. اگر دین نداریم،آزاده باشیم

سیدمحمدعلی ثابت قدم

٢۶ خردادماه ٩۶


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir