باید فاتحه رسانه هایی را که در دفاع از همکارشان هم جناحی نگاه کردند را خواند!

باید به خودت شک کنی اگر این سئوال در ذهنت ایجاد شود که چرا آقای آخوندی(وزیر راه)، میکروفن یک خانم خبرنگار را از دستانش کشید و به طرفی پرتاب کرد؟! آن هم پس از پرسیدن سئوال درباره هواپیمای مرجوعی باغ برجام!همان هواپیمایی که مانند دوران قاجار،کنارش عکس یادگاری گرفتند و آن را ثمره برجام نامیدند. […]

solati-300x183-150x150
تاریخ انتشار : شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۶

باید به خودت شک کنی اگر این سئوال در ذهنت ایجاد شود که چرا آقای آخوندی(وزیر راه)، میکروفن یک خانم خبرنگار را از دستانش کشید و به طرفی پرتاب کرد؟!
آن هم پس از پرسیدن سئوال درباره هواپیمای مرجوعی باغ برجام!همان هواپیمایی که مانند دوران قاجار،کنارش عکس یادگاری گرفتند و آن را ثمره برجام نامیدند.
این کار وزیر راه که عجیب نبود.عجیبش این بود که چرا او زودتر از این ها چنین کاری را نکرده بود وگرنه این حرکت ها نشان از یک خصلت درونی و ذاتی این مسئولین است.
این خوی اشرافیگری و نگاه بالا به پایین، آخوندی و زنگنه و ترکان و ابتکار و … نمی شناسد.
مگر یادتان رفته که وزیر همین کابینه به فرماندار بدره گفت:(خیلی غلط کردی؛اگر گذاشتم یک روز دیگر اینجا بمانی؛بی شعور!)
حواله دادن به جهنم و بی شناسنامه خواندن منتقدین و آبگوشت بزباش و توهین به راننده تاکسی ها و … یادمان نرفته.
منظور من این است که حرکت وزیر راه نشان از یک خلق و خوی واحد در کابینه دولت است.کابینه ای که وزرایش پیرترین و مرفه ترین وزرای پس از انقلاب هستند.
وزرایی که از راه حلال و آب باریکه حقوقشان، سرمایه های چند هزار میلیاردی جمع کرده اند و آقازاده هایشان عضو هیئت مدیره چند شرکت هستند،آن هم بر اساس لیاقت و شایستگی مادرزادی!
این آدم ها چطور می توانند پاسخگوی مردم باشند؟
اصلا چطور می توان توقع داشت کابینه ای که خرج ناهارش در سفر استانی چند صد میلیون شده،درد گرسنگی زنان بی سرپرست و مردان بیکار شده از بی تدبیری دولت تدبیر را درک کنند؟
البته این را هم بگویم که باید فاتحه رسانه های اصلاح طلب و حامی دولت را خواند که حتی در دفاع از حق همکار خودشان هم جناحی نگاه می کنند و همگی دم فرو بسته اند.
خدایا تو را به حق حضرت روح الله قدس سره که فرمود: تا وقتی دولت، مجلس و ارتش از طبقه مرفه سرمایه دار نیست،کشور محفوظ است)کشور را حافظ باش.
یا مدبر

مجتبی صولتی فعال فرهنگی و دانشجویی استان گیلان

برچسب‌ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir