آیا دروغ‌های آشکار مدیرکل ارشاد گیلان در شان دولت تدبیر و امید است؟!/ شکایت جدید ارشاد از رسانه‌ منتقد دولت! + سند

به گزارش  گیلان نوین  دکتر فیروز فاضلی مدیرکل فعلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان علی رغم شکایت های متعددی که از رسانه های منتقد دولت به عمل آورده ولی باز هم این قضیه را به صراحت انکار کرد! فاضلی این بار روز گذشته در گفتگویی با پایگاه خبری تحلیلی ۸دی (لینک) اظهار نمود: “فرهنگ و […]

fazeli-120x130
تاریخ انتشار : دوشنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۶

به گزارش  گیلان نوین  دکتر فیروز فاضلی مدیرکل فعلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان علی رغم شکایت های متعددی که از رسانه های منتقد دولت به عمل آورده ولی باز هم این قضیه را به صراحت انکار کرد!

فاضلی این بار روز گذشته در گفتگویی با پایگاه خبری تحلیلی ۸دی (لینک) اظهار نمود: “فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و پیرو آن معاونت مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان هیچگاه شاکی رسانه های منتقد نبوده و نیست و نخواهد بود.”

وی با بیان اینکه نباید شکایت از رسانه ای را به معنی بسته بودن فضای نقد دانست همچنین تاکید کرد: “در زمان مدیریت بنده هیچگاه ارشاد از رسانه ای شکایت نکرده است.

جناب مدیرکل محترم ارشاد گیلان در حالی این سخنان را بر زبان آورده که در همین امسال از پایگاه های خبری گیلانستان، ۸دی و گیلان نوین شکایت و به دادستان هم در این خصوص نامه ای زد تا با مدیران این رسانه ها برخورد شود.

اما گویا فقط سه رسانه فوق نبودند که در سالجاری مورد شکایت ارشاد قرار گرفتند چراکه آقای هوشنگ متقیان یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس که مدیریت پایگاه خبری تحلیلی “احرارگیل” را بر عهده دارد نیز با شکایت رسمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان امسال راهی دادگاه شد!

حال که این روزها شکایت از رسانه های منتقد دولت، نقل و شیرینی هر اداره ای شده و مدیرکل محترم ارشاد هم در راس این شاکیان قرار دارد، پس با چه توجیهی جناب آقای فاضلی در مصاحبه های خود به صراحت می گوید “در زمان مدیریت بنده هیچگاه ارشاد از رسانه ای شکایت نکرده است.” آیا گفتن این همه دروغ آشکار به مردم از طرف مسئولان در شان دولت تدبیر و امید می باشد؟/گیلانستان


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گیلان نوین می باشد و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: 40site.ir